سئو سایت حوله ساینا

آدرس سایت: saynatowels.com

سایت حوله ساینا

چالش

حوله ساینا سایتی است که مرتبط با انواع محصولات حوله می باشد. این سایت در ابتدا در وضعیت مناسبی قرار نداشت و مشکلات فنی و سئو داخلی ضعیفی داشت. در ابتدا لیستی از ایرادات فنی به تیم فنی ارائه شد. بخش بلاگ و صفحات مانی پیج از لحاظ محتوایی ضعیف بود و براساس فاکتورهای سئوی داخلی، بهینه سازی نشده بود. علاوه بر سئو داخلی، در بخش سئو خارجی هیچ فعالیتی انجام نشده بود و با توجه به کلمات کلیدی هدف و رقبا، نیاز بود که بعد از بهبود سئو داخلی و تکنیکال، استراتژی مناسب برای این بخش نیز تدوین شود.

استراتژی

هدف اصلی در پروژه حوله ساینا این بود که با تمرکز روی کلمات کلیدی هدف، سعی کنیم در زمان کوتاهی به صفحه اول بیاید. بنابراین با یک بررسی و تحلیل جامع از رقبا در بخش آن پیج و آف پیج، مسیر راه پروژه مشخص شد.
در بلاگ، مقالات سایت کیفیت مناسبی نداشتند؛ بنابراین مقالات قدیمی مجدد بهینه سازی و آپدیت شد. همچنین در صفحات اصلی سایت محصولات قرار گرفته بودند اما هیچ بهینه سازی روی این صفحات انجام نشده بود. با تولید محتوای با کیفیت و بهبود سئو، صفحات هدف تقویت شدند. همچنین با توجه به فروشگاهی بودن سایت حوله ساینا و پایین بودن کیفیت عکس های محصولات، عکس های جدیدی از محصولات گرفته شد و جایگزین عکس های قبلی گردید. همزمان با بهبود سئو داخلی، مشکلات سئو تکنیکال در حد امکان توسط تیم فنی برطرف شد.
بعد از بهبود وضعیت سایت در سئو داخلی و تکنیکال، در بخش آف پیج، باتوجه به بالا بودن اتوریتی رقبا، استراتژی مناسبی تدوین و ظرف مدت دوماه پیاده سازی گردید.

رویکرد

در نهایت به کمک استراتژی جامع سئو داخلی و خارجی و با تولید محتوای منظم و پیوسته در حوزه مرتبط با انواع حوله و رفع مشکلات فنی سایت، در مدت زمان یکسال حوله ساینا توانست در کلمات کلیدی رقابتی در صفحه اول قرار بگیرد که عبارت است از:

  • حوله
  • خرید حوله
  • انواع حوله
  • حوله تبلیغاتی
  • حوله تن پوش
  • حوله تبریز

شما هم می توانید در صفحه اول گوگل باشید

برای ثبت سفارش یا مشاوره همین حالا تماس بگیرید.

تماس با من

گالری

نتایج